Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Programista .NET/C#

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KIM JESTEŚMY?

Grupa Macrix The Software Factory powstała w 2000 roku. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznego oprogramowania dla automatyzacji, wizualizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych i magazynów, systemów kontroli dostępu, a także szeroko pojętą informatyczną analizą systemową i produkcją oprogramowania.
Wytwarzamy również urządzenia i oprogramowanie dla sportu motorowego, którego jesteśmy pasjonatami (www.race-navigator.com).
Zrealizowaliśmy setki projektów w kilkunastu krajach na pięciu kontynentach. Do naszych klientów należą światowi liderzy w dziedzinie automatyzacji przemysłu metalurgicznego i energetyki.

KOGO POSZUKUJEMY?
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wytwarzanie ciekawego i nowatorskiego oprogramowania w oparciu o znajomość platformy .NET wykorzystując język C#. Stanowisko to pozwoli kandydatowi wziąć czynny udział w międzynarodowych, prestiżowych projektach. Miejscem wykonywania pracy będzie siedziba firmy w Poznaniu, ale idealny kandydat powinien być gotowy na udział w służbowych delegacjach, głównie zagranicznych.
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET oraz umiejętność programowania w języku C#
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL)
  • Swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika (UI)
  • Dobra znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego
  • Kompetencje miękkie takie jak: kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, obowiązkowość

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka C ++
  • Znajomość technologii WPF, WCF
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia
  • Udział w ciekawych, prestiżowych i międzynarodowych projektach, przy wykorzystaniu narzędzi i technologii takich jak: WPF, MVC, SharpDX, Microsoft Visual Studio, DirectX, EntityFramework, Oracle
  • Pracę w oparciu o metodykę SCRUM
  • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego (udział w kursach i szkoleniach)
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (na życzenie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Własne stanowisko pracy, wyposażone w służbowy telefon oraz laptop
  • Możliwość rozwijania sportowych pasji dzięki karcie MultiSport
  • Pracę w nowoczesnej willi, w prestiżowej dzielnicy Poznania
  • Niepowtarzalną atmosferę oraz możliwość nielimitowanego picia pysznej kawy i herbaty :)

WIĘCEJ INFORMACJI O NAS:

Głęboko wierzymy, że pasja jest podstawą wszelkiej profesjonalnej pracy. Naszą pasją jest tworzenie i inżynieria programów komputerowych. Opracowywane przez nas rozwiązania pomagają w osiągnięciu ważnych strategicznych celów, np. wysoka jakość produktów i usług, efektywność i zadowolenie klienta. Również my dążymy ku tym wartościom. Inwestujemy dużo ciężkiej pracy i osobistego zaangażowania w nasze projekty, bowiem każdy z nich stanowi dla nas unikalne wyzwanie.

Główne obszary naszej działalności to:

1. Automatyzacja

  • Automatyzacja i wizualizacja procesów przemysłowych
  • Przepływ materiałów, automatyzacja magazynów (wysokoskładowych) i przestrzeni magazynowych
  • Planowanie procesu produkcji

2. Optymalizacja procesów biznesowych

  • Obsługa zamówień
  • E-commerce
  • Zarządzanie wariantami produktów

3. Pakiety oprogramowania specjalistycznego

  • Procon-TEL
  • Yucon-PRO

4. Usługi projektowe w zakresie IT

  • Kierownictwo projektów
  • Analiza systemowa / software design
  • Implementacja / Testy integracyjne / Wdrożenie

5. Aplikacje mobilne

  • iOS
  • Android

6. Produkcja urządzeń

  • Zbieranie i analiza danych w sportach motorowych
  • Technika medyczna
  • Machine Vision

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu!

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się