Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Programista .NET/C#

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIM JESTEŚMY?

    Grupa Macrix The Software Factory powstała w 2000 roku. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznego oprogramowania dla automatyzacji, wizualizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych i magazynów, systemów kontroli dostępu, a także szeroko pojętą informatyczną analizą systemową i produkcją oprogramowania.
    Wytwarzamy również urządzenia i oprogramowanie dla sportu motorowego, którego jesteśmy pasjonatami (www.race-navigator.com).
    Zrealizowaliśmy setki projektów w kilkunastu krajach na pięciu kontynentach. Do naszych klientów należą światowi liderzy w dziedzinie automatyzacji przemysłu metalurgicznego i energetyki.

    KOGO POSZUKUJEMY?
    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wytwarzanie ciekawego i nowatorskiego oprogramowania w oparciu o znajomość platformy .NET wykorzystując język C#. Stanowisko to pozwoli kandydatowi wziąć czynny udział w międzynarodowych, prestiżowych projektach. Miejscem wykonywania pracy będzie siedziba firmy w Poznaniu, ale idealny kandydat powinien być gotowy na udział w służbowych delegacjach, głównie zagranicznych.
    Wymagania:
    • Ukończone studia wyższe (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewnym
    • Bardzo dobra znajomość platformy .NET oraz umiejętność programowania w języku C#
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio
    • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL)
    • Swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML
    • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika (UI)
    • Dobra znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego
    • Kompetencje miękkie takie jak: kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, obowiązkowość

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka C ++
    • Znajomość technologii WPF, WCF
    • Znajomość systemu operacyjnego Linux
    • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektu
    • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia
    • Udział w ciekawych, prestiżowych i międzynarodowych projektach, przy wykorzystaniu narzędzi i technologii takich jak: WPF, MVC, SharpDX, Microsoft Visual Studio, DirectX, EntityFramework, Oracle
    • Pracę w oparciu o metodykę SCRUM
    • Możliwość awansu oraz rozwoju osobistego (udział w kursach i szkoleniach)
    • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (na życzenie)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Własne stanowisko pracy, wyposażone w służbowy telefon oraz laptop
    • Możliwość rozwijania sportowych pasji dzięki karcie MultiSport
    • Pracę w nowoczesnej willi, w prestiżowej dzielnicy Poznania
    • Niepowtarzalną atmosferę oraz możliwość nielimitowanego picia pysznej kawy i herbaty :)

    WIĘCEJ INFORMACJI O NAS:

    Głęboko wierzymy, że pasja jest podstawą wszelkiej profesjonalnej pracy. Naszą pasją jest tworzenie i inżynieria programów komputerowych. Opracowywane przez nas rozwiązania pomagają w osiągnięciu ważnych strategicznych celów, np. wysoka jakość produktów i usług, efektywność i zadowolenie klienta. Również my dążymy ku tym wartościom. Inwestujemy dużo ciężkiej pracy i osobistego zaangażowania w nasze projekty, bowiem każdy z nich stanowi dla nas unikalne wyzwanie.

    Główne obszary naszej działalności to:

    1. Automatyzacja

    • Automatyzacja i wizualizacja procesów przemysłowych
    • Przepływ materiałów, automatyzacja magazynów (wysokoskładowych) i przestrzeni magazynowych
    • Planowanie procesu produkcji

    2. Optymalizacja procesów biznesowych

    • Obsługa zamówień
    • E-commerce
    • Zarządzanie wariantami produktów

    3. Pakiety oprogramowania specjalistycznego

    • Procon-TEL
    • Yucon-PRO

    4. Usługi projektowe w zakresie IT

    • Kierownictwo projektów
    • Analiza systemowa / software design
    • Implementacja / Testy integracyjne / Wdrożenie

    5. Aplikacje mobilne

    • iOS
    • Android

    6. Produkcja urządzeń

    • Zbieranie i analiza danych w sportach motorowych
    • Technika medyczna
    • Machine Vision

    Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu!

    Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).