Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant technolog

PERI Polska Sp. z o.o.O firmie

PERI Polska Sp. z o.o.

Budowlanych 21

Gdańsk

Jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą produktów, usług i rozwiązań w zakresie deskowań oraz rusztowań. Posiadamy doskonałą kadrę, wiedzę oraz doświadczenie, które tworzą unikalny klimat do rozwoju własnych umiejętności i kształtowania kariery zawodowej. Od prawie 30 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, zatrudniamy ponad 500 osób na terenie całego kraju i wciąż się rozwijamy.
W związku z powołaniem nowego zespołu ds. projektów międzynarodowych poszukujemy
odpowiednich kandydatów.

Główne zadania:

  • projektowanie oraz sporządzanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej urządzeń formujących do betonu, deskowań i rusztowań,
  • nadzór autorski nad realizacją projektów,
  • obliczenie i wymiarowanie konstrukcji metalowych i drewnianych,
  • sporządzanie dokumentacji wyrobów, systemów i zastosowań,
  • doradztwo techniczne i technologiczne.

Wymagany profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku:
  • mechanika i budowa maszyn w specjalności maszyny technologiczne i technologia maszyn,
    lub
    - budownictwo w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • doświadczenie w obsłudze oprogramowania CAD i Autodesk Robot,
  • umiejętność analizy statyczno-wytrzymałościowej,
  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, kreatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora lub projektanta (w przypadku inżyniera budownictwa uprawnienia budowlane do projektowania będą dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowania
  • pracę w międzynarodowym zespole przy zagranicznych projektach
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych do projektowania
  • prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet ubezpieczeń, PPK, kartę Multisport
  • telefon komórkowy i samochód służbowy
Gdańsk

Ogłoszenie archiwalne