Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracodawca:
    Nedcon Silesia jest międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem i instalacją przemysłowych systemów składowania. Realizujemy projekty od standardowych po zaawansowane technologicznie typu "custom made" w Polsce i krajach Europy środkowo-wschodniej.  Naszymi Klientami są firmy otwarte na twórcze i specjalistyczne podejście do zagadnień projektowania i wykonawstwa.

    Misja Nedcon Silesia: działać tak, aby nasi partnerzy oprócz satysfakcji z produktu, doświadczali satysfakcji z bycia naszymi klientami. Tworzyć projekty w zmotywowanym zespole szanujących się ludzi.

    Projektant
    Miejsce pracy: Wrocław

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne - absolwenci (kierunki: budownictwo, mechaniczny)
    • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD
    • doświadczenie w zawodzie 1 rok będzie dodatkowym atutem
    • predyspozycje analityczne i organizacyjne
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • bardzo dobra znajomość obsługi programu pakietu Microsoft Office

    Zakres obowiązków:

    • praca w dziale technicznym - projektowanie systemów wysokiego składowania (przygotowywanie dokumentacji ofertowej i wykonawczej)
    • aktywny udział w pracach nad rozwojem produktu
    • wykonywanie obliczeń statycznych

    Firma oferuje:

    • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • praca w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku
    • współpraca z doświadczonymi projektantami
    • perspektywy rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.