Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPD Polska Sp. z o.o. jest liderem branży kurierskiej z ustabilizowaną pozycją na rynku polskim. Już od 24 lat z powodzeniem świadczymy szeroką gamę usług miejskich, krajowych i międzynarodowych. DPD Polska należy do Grupy GeoPost, której właścicielem jest LaPoste – Poczta Francuska. Silna i stabilna pozycja marki DPD w Europie – 24 000 zatrudnionych osób, gęsta sieć 800 oddziałów w 40 krajach, gwarancja jakości oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby klienta i rynku należą do naszych atutów i sprzyjają wysokiej dynamice rozwoju firmy. Obecnie poszukujemy w Kandydatki/ów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Główne zadania na stanowisku to:
    • pozyskiwanie nowych Klientów,
    • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
    • prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientami firmy.

    Od Kandydatów oczekujemy:
    • determinacji w dążeniu do celu i nastawienia na osiąganie wyników,
    • znajomości technik sprzedaży,
    • zdolności interpersonalnych pomocnych na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
    • dobrej organizacji pracy własnej,
    • umiejętności współpracy z zespołem,
    • dyspozycyjności i zaangażowania,
    • minimum średniego wykształcenia,
    • prawa jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • motywujący system wynagradzania bezpośrednio zależny od osiąganych wyników,
    • samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy niezbędne na stanowisku,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
    • samodzielną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

    Bardzo prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DPD Polska Sp. z o.o, DPD Strefa Paczki Sp. z o.o, Air Cargo Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, Siódemka S.A z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 14 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych.