Przedstawiciel Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-17
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-12-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Urządzenia Kärcher na rynku polskim były obecne już od połowy lat 70-tych. Natomiast w październiku 1993, w Krakowie, powstała firma Kärcher Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy Alfred Kärcher GmbH.

Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć dealerską, współpracę handlową z sieciami hipermarketów oraz bezpośrednio.

Niezwykłe zadania wymagają niezwykłych ludzi.

Czekamy na Twoje wsparcie Działu Sprzedaży do Sieci Dealerskiej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Sprzedaż produktów dedykowanych dla branży przemysłowej
  • Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów handlowych oraz obsługa firm z branży przemysłowej
  • Doradztwo techniczne
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników urządzeń
  • Nadzór nad dostawą i uruchamianiem urządzeń
  • Badanie i analiza potencjału rynku
  • Przygotowywanie ofert i umów
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się
    z wynagrodzenia zasadniczego i premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia, lekcje językowe
  • Benefity pozapłacowe (między innymi: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Karta Multisport).

Jeżeli oferta ta zainteresowała Cię i uważasz, że spełniasz oczekiwania prześlij swoją aplikację korzystając z przycisku „Aplikuj”.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji przez podmiot publikujący ofertę tj. Kärcher Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Stawowej 138-140, który jest Administratorem Twoich danych, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).  Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych oraz kontaktowych i mogą być udostępniane Agencji Doradztwa Personalnego Randstad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134.  Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane kierunki techniczne)
  • Od 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna pozwalająca na udzielanie konsultacji dotyczących produktów
  • Znajomość sektora przemysłu i instytucji publicznych
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientem
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się