Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z realizacją nowej strategii marketingowo-sprzedażowej
    poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

    /Nowoczesny Kanał Dystrybucji i Sieci Lokalne/
    (Miejsce pracy: województwo dolnośląskie, śląskie, małopolskie)

    OPIS STANOWISKA:

    • Realizacja celów sprzedażowych i wymaganej dystrybucji na powierzonym obszarze
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
    • Przeprowadzanie działań promocyjnych i merchandisingowych
    • Współpraca z sieciami międzynarodowymi, oraz lokalnymi

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w rynku FMCG
    • Umiejętność wypracowania efektywnych relacji z klientami sieciowymi i detalicznymi
    • Zdolności sprzedażowe i interpersonalne (orientacja na cele, determinacja, wytrwałość, skuteczność, zaangażowanie, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań)
    • Dużą motywację dotyczącą własnego rozwoju zawodowego, chęć rozwijania kompetencji w różnych dziedzinach
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Udokumentowane osiągnięcia i sukcesy
    • Miejsce zamieszkania na terenie Województwa Śląskiego lub Małopolskiego

    OFERUJEMY:

    • Samodzielną, ambitną, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Specjalistyczne szkolenia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę na podstawie umowy o pracę
    Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o nadsyłanie dokumentów zawierających CV wraz z klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać: PH/NKD.