Przedstawiciel handlowy

PHU Madej-Pak s.c.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Działamy w branży maszyn pakujących. Zajmujemy się poziomymi maszynami pakującymi typu flow-pac, pionowymi maszynami pakującymi między innymi firmy ESSEGI, owijarkami, maszynami termoformującymi, wagami, wszelkiego rodzaju dozownikami, kontrolerami wagowymi oraz całymi liniami pakującymi. Jesteśmy również dostawcą zaawansowanych systemów paletyzacji, które pozwalają na całkowitą automatyzację końcowego procesu pakowania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu maszyn pakujących poziomych i pionowych będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu paletyzacji i robotów paletyzujących również będzie mile widziana
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w regionie
  • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie i rozwój nowych klientów
  • Wiedza pozwalająca na doradztwo klientom w zakresie maszyn pakujących i robotów paletyzujących
  • Utrzymywanie i nawiązywanie długoterminowych relacji z Klientami na podległym regionie
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Bieżąca komunikacja z przełożonym oraz działami współpracującymi
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata B2B.
  • Umiejętność efektywnego planowania pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pozyskiwania Klientów
  • Rozwijanie relacji z Klientami
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy