Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sales Rangers jest firmą zajmująca się outsourcingiem sił sprzedaży.
    Dla naszego klienta z segmentu FMCG, światowego lidera w swojej branży,
    poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie dystrybucji produktów.
    • Praca nad pozyskiwaniem zamówień oraz kontrola ich przepływu.
    • Realizacja zadań promocyjnych.
    • Wprowadzanie nowych produktów firmy.
    • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami  na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów.
    • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.
    • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie sprzedażowe.
    • Znajomość lokalnego rynku.
    • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
    • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami.
    • Dynamizm i pasja w realizacji zadań.
    • Otwartość na nowe wyzwania.
    • Nastawienie na osiąganie wyników.
    • Umiejętność obsługi pakietu Office (Excell, Word).
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie.
    • Możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwań oraz projektów.
    • Treningi i szkolenia biznesowe.
    • Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    bottom