Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kielce

    Twoje zadania:

    • Planowanie i realizacja sprzedaży wiązanej w zakresie betonu na podległym regionie,
    • Obsługa inwestycji budowlanych na terenie Kielc i okolic w zakresie sprzedaży betonu i specjalnych produktów betonowych,
    • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych kontaktów poprzez doradztwo techniczne,
    • Doradztwo w zakresie efektywnego doboru oraz wykorzystania produktów, usług i opcji z oferty
    • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia,
    • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja),
    • Minimalizacja ryzyka kredytowego oraz kontrola należności odbiorców,
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy, wzmacnianie pozycji firmy na rynku odbiorców betonu, prefabrykatów, inwestycji infrastrukturalnych
    • Współpraca z działami firmy celem realizacji strategii,
    top

    Nasze wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży z zakresu produktów betonowych oraz w doradztwie technologicznym w zakresie doboru produktów,
    • Doświadczenie w branży budowlanej na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub podobnym,
    • Wysoki poziom wiedzy technicznej z zakresu technologii materiałów budowlanych
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Bardzo dobra znajomość rynku budowlanego – zarówno odnośnie kontrahentów jak i produktów
    • Znajomość aktualnych trendów kształtujących nowoczesny biznes i zachowania klientów
    • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z architektami, kierownikami budów, developerami, wykonawcami
    • Zorientowanie na wyniki i otwartość na zmiany,
    • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
    • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,
    • Bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu Office,
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.
    top

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycjo na rynku lokalnym
    • Samodzielne stanowisko
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samochód służbowy, komputer, telefon
    CV z dopiskiem „Przedstawiciel Handlowy” prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Hochtrans BETON Sp. z o.o. z siedzibą w Micigoździe zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hochtrans BETON Sp. z o.o. z siedzibą w Micigoździe przy ul. Częstochowska 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.