Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Konin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TO NIE JEST ZWYKŁA PRACA JESTEŚMY JAK ANIOŁY…
    Poszukiwany

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Konin
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Twoje zadania

    • sprzedaż w formie D2D (odwiedzasz klienta w domu, bez umówionego wcześniej spotkania)
    • rozmowy handlowe z klientami indywidualnymi
    • proponowanie najlepszych na rynku usług INEA
    • podpisywanie umów z klientami

    Doda Ci skrzydeł

    • determinacja i wytrwałość w codziennej pracy
    • prawo jazdy kategorii B
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
      (ale i bez tego możesz być najlepszym aniołem INEA) :)

    …DOSTARCZAMY KLIENTOM ROZWÓJ,
    EMOCJE I UCZUCIA

    Naszym aniołom zapewniamy

    • bazę potencjalnych adresów, gdzie mogą być świadczone usługi INEA
    • narzędzia pracy w postaci: smartfona, laptopa i samochodu
    • szkolenia "na start" plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
    • dowolna forma współpracy (do wyboru: umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa na własnej działalności gospodarczej)
    • gwarantowana podstawa i prowizje bez limitu
    • średnie wynagrodzenie całkowite na poziomie 4 - 6 tysięcy złoty brutto
    • dostęp do programu świadczeń
    • dofinansowanie wczasów, bony świąteczne
    • kafeterię myBenefit
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę Multisport
    • najszybszy internet światłowodowy prawie za free :)

    Masz dodatkowe pytania?

    Zachęcam do kontaktu:

    Mail: [email protected]

    LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/joanna-urbanska/

    Inne benefity
    jasna
    ścieżka kariery
    praca zdalna
    narzędzia pracy
    karta Multisport

    BĄDŹ NIEZWYKŁY,
    PRACUJ W INEA

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez INEA Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.