Ta oferta pracy jest nieaktualna od 372 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sauersand

    Z sukcesem tworzymy programy lojalnościowe od 2009 roku. W swojej ofercie posiadamy systemy dopasowane zarówno do potrzeb małych jak i dużych przedsiębiorstw.

    www.sauersand.pl

    We współpracy stawiamy na jakość obsługi naszych klientów. Zwracamy szczególną uwagę na wysoki poziom naszych usług poprzez indywidualne podejście do każdego klienta i dostosowanie się do jego oczekiwań, miejsca i czasu dostawy nagród, a przede wszystkim ich jakości.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Szukamy osób otwartych, kreatywnych, wyróżniających się niebanalną osobowością, które razem z naszą firmą będą chciały dynamicznie się rozwijać. Zależy nam na kandydatach, dla których sprzedaż w sektorze FMCG nie ma tajemnic i chcą spełniać się w świecie sprzedaży. Razem z nami będziesz mógł obserwować procesy towarzyszące budowaniu i prowadzeniu zespołów handlowych, które stworzą unikalne możliwości rozwoju w zakresie sprzedaży.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie promowanie oraz sprzedaż programów lojalnościowych, prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych. Będziesz odpowiedzialny za podtrzymywanie, rozwijanie oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami.

    Wymagania:
    • Wiedza i doświadczenie zdobyte w sektorze FMCG
    • Doświadczenie we współpracy z sieciami spożywczymi, stacjami paliw, składami budowlanymi
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Nastawienie na realizację celów
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych oraz atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Jasny i klarowny system premiowy pozwalający na znaczne zwiększenie  Twojego wynagrodzenia
    • Niezbędne narzędzia do pracy min. samochód służbowy i urządzenia mobilne
    • Współpracę opartą na partnerstwie
    • Systematyczne i profesjonalne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sauersand z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sauersand z siedzibą w Krakowie przy ul. Fredry 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.