Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy kreatywną i dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną z kapitałem polskim. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków SPA.

    Dbałość o jakość naszych produktów i usług to dewiza przewodnia naszej firmy.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko :

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż produktów kosmetycznych w obszarze województwa łódzkiego
    • doradztwo oraz pomoc
    • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
    • bliska współpraca z kierownikiem , raportowanie swoich działań

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie sprzedażowe poparte sukcesami
    • komunikatywność
    • min. średnie wykształcenie
    • dyspozycyjność
    • mobilność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy w terenie
    • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • mile widziane (ale niekonieczne) doświadczenie w branży kosmetycznej

    Oferujemy:

    • pracę pełną ciekawych wyzwań w stabilnej,
    • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • odpowiednie narzędzia pracy (m.in. samochód, laptop, telefon)
    • szkolenie wprowadzające i cykliczne szkolenia produktowe oraz handlowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.