Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Płock, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
    Obszar pracy: woj. mazowieckie (Płock i okolice)

    ZADANIA:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych wózków widłowych
    • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach
    • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie

    KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji w młodym i dynamicznym zespole
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Profesjonalny cykl szkoleń
    • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
    • Min. 3 letnie doświadczenie w branży B2B – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
    • Doświadczenie przy tworzeniu ofert/kalkulacji dla klientów
    • Umiejętność prowadzenia wielomiesięcznych projektów
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
    • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
    • Dyspozycyjność
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kat. B

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych, teraz i w przyszłości na adres:
    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów, lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie e-mail proszę wpisać: 06/PH/miejsce zamieszkania

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.