Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ultrapolymers Poland Sp. z o.o.

    Ulrapolymers Poland Sp. z o.o. jest oddziałem belgijskiej firmy Ultrapolymers Group N.V, która została założona w 2002 r. i obecnie jest jednym z czołowych europejskich dystrybutorów tworzyw sztucznych.

    Region: podlaskie
    Opis stanowiska:
    • realizowanie polityki firmy i kreowanie jej dobrego wizerunku na rynku
    • pozyskiwanie nowych klientów i projektów
    • utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z klientami i dostawcami
    • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków transakcji
    • monitorowanie rynku
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań
    • wyjazdy służbowe
    • praca zdalna we współpracy z biurem w Warszawie i centralą firmy
    Wymagania:
    • znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2
    • doświadczenie w branży kauczuków syntetycznych lub/i mieszanek gumowych
    • wykształcenie wyższe
    • wysoka motywacja
    • dyspozycyjność
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
    • czynne prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
    • szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę w branży kauczuków
    • miłą atmosferę pracy
    • wszystkie niezbędne narzędzia i uprawnienia do wykonywania zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ultrapolymers Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".