Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CWS-boco Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w usłudze wynajmu i serwisu kompleksowych rozwiązań z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, w obiektach komercyjnych i publicznych. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Haniel, w Polsce świadczymy usługi leasingowe
    i serwisowe od 1995 roku.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Nr referencyjny: DH_MC_01/03/2018

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
    • przygotowanie oferty handlowej, prowadzenie negocjacji z Klientami
    • realizacja planów sprzedaży
    • raportowanie swojej pracy
    • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

    Oczekiwania:

    • doświadczenie  w zakresie sprzedaży, preferowane doświadczenie w sprzedaży B2B oraz sprzedaży usług
    • samodzielność i efektywna organizacja własnej pracy
    • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowej oraz rozpoznawania potrzeb klienta
    • umiejętność prowadzenia negocjacji
    • dobra komunikacja
    • skuteczność w realizacji celów
    • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie w tym motywujący system premiowy i prowizyjny
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • szeroki pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.