Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp.k. – Producent wód leczniczych, mineralnych i źródlanych,
    posiadający niemal 20-letnią tradycję, oferuje pracę na stanowisku:

    Województwo podlaskie

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami.
    • Sprzedaż oferty handlowej i rozszerzanie asortymentu PWL w sklepach.
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych.
    • Ścisła współpraca z naszymi lokalnymi dystrybutorami w procesie realizacji zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych.
    • Negocjowanie warunków handlowych z klientami.
    • Egzekucja zadań ekspozycyjnych, półkowych, cenowych, merchandisingowych.
    • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami.
    • Raportowanie swoich działań do przełożonego.
    • Współpraca z innymi osobami z firmy.
    • Uczestnictwo w windykacji należności.

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi z regionalnego rynku potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży i dystrybucji.
    • Udokumentowane sukcesy negocjacyjne z klientami w dotychczasowej pracy.
    • Znajomość sprzedaży kategorii produktów napojowych będzie dodatkowym atutem.
    • Samodzielność w działaniu.
    • Wysoki poziom samo motywacji.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Skuteczność działania.
    • Odpowiedzialność i rzetelność.
    • Dobra komunikacja.
    • Doskonała organizacja pracy.
    • Zaangażowanie.
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w pozytywnym środowisku firmowym.
    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę.
    • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy.
    • Skuteczne narzędzia marketingowe.
    • Samochód służbowy.
    • Telefon komórkowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.