Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agro Oaza sp. z o.o.

    Agro Oaza sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu posiada 20-letnie doświadczenie i tradycję zaopatrzenia rolnictwa na najwyższym poziomie. Agro Oazę wyróżnia rodzinne i pełne szacunku podejście do potrzeb każdego klienta jak i pracownika Firmy.

    W związku z rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DO WSPÓŁPRACY Z GOSPODARSTWAMI ROLNYMI

    Miejsce pracy: województwo śląskie (powiaty: rybnicki, wodzisławski, pszczyński, Jastrzębie Zdrój, mikołowski, gliwicki, tarnogórski)

    Miejsce pracy: województwo opolskie (powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, strzelecki, prudnicki, opolski)

    OPIS STANOWISKA:

    • sprzedaż środków do produkcji rolnej (środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, pasze)
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • doradztwo oraz stałe kontakty z klientami
    • monitorowanie działań konkurencji

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie min. średnie (preferowane rolnicze)
    • podstawowa znajomość lokalnego rynku rolnego oraz zagadnień z zakresu produkcji rolnej
    • empatia
    • zaangażowanie, determinacja, zorientowanie na osiąganie celów
    • sumienność, odpowiedzialność, samodzielność
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie i dużo pracy
    • wsparcie i wprowadzenie do stanowiska i branży
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej (przyjazne środowisko)
    • zatrudnienie na pełny etat z możliwością rozwoju zawodowego i awansu
    • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, tablet, itp.)
    • szkolenia specjalistyczne i dostęp do wiedzy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agro Oaza sp z .o. z siedzibą w Raciborzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Agro Oaza sp. z o.o z siedzibą w Raciborzu przy ul. Łąkowej 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.