Ta oferta pracy jest nieaktualna od 325 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-07-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania na stanowisku:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Realizowanie celów sprzedażowych
    • Tworzenie ofert w odpowiedzi na potrzeby klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
    • Bieżące raportowanie wyników pracy

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
    • Samochód służbowy, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy
    • Umowę o pracę oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Opiekę medyczną
    • Pakiet socjalny
    • Dobrą atmosferę w Zespole

    Nasze oczekiwania:

    • Zorientowanie na cel
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
    • Energia i pozytywne nastawienie
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
     klikając w przycisk:

    Zapraszamy na strony www.eden.pl