Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOCHTERM Sp. z o.o.

    Jesteśmy hurtownią zajmującą się kompleksową dostawą urządzeń na inwestycje dla ciepłownictwa, gazownictwa, przemysłu oraz budownictwa wielorodzinnego. Dostarczamy towar potrzebny do wykonania: kotłowni, centralnego ogrzewania, węzłów cieplnych, instalacji wody lodowej, instalacji sanitarnych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym, logistycznym i cenowym. Jesteśmy partnerem największych producentów z naszej branży.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów
    • współpraca z m.in. firmami wykonawczymi, deweloperami, inwestorami, biurami projektowymi
    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
    • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
    • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji
    • raportowanie wyników sprzedaży
    • stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej
    Wymagania:
    • znajomość lokalnego rynku instalacyjno-grzewczego
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży grzewczej
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność i aktywność w działaniu
    • dynamizm i zaangażowanie
    • predyspozycje handlowe i kupieckie
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • warunki zatrudnienie w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • stały rozwój zawodowy
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tochterm Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tochterm Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Buforowej 125, Iwiny. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.