Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top1
    top
    (kandydat-kandydatka)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży firmy na powierzonym terenie
    • sprzedaż usług outsourcingowych
    • nawiązywanie współpracy i utrzymywanie relacji z klientami
    • negocjowanie warunków współpracy z klientami
    • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w powierzonym regionie
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji
    • budowanie wizerunku firmy i marki

    Wymagania

    • wykształcenie min. średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
    • doświadczenie w branży ochrony osób i mienia lub utrzymania czystości
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i przygotowywania ofert handlowych
    • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
    • sumienność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań
    • łatwość nawiązywania relacji
    • samodzielność i dynamizm w działaniu
    • kreatywność, spontaniczność i dążenie do przełamywania barier w codziennym działaniu
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie
    • narzędzia pracy (samochód, telefon, notebook)
    • karta Multisport
    • bardzo ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • wsparcie zespołu w okresie początkowym
    • dużą samodzielność na powierzonym terenie
    • system pracy umożliwiający samodzielność działania

    Działalność firmy: branża usługowa.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty aplikacyjne, z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, prosimy o przysyłanie za pomocą przycisku APLIKUJ.

    lub
    P.U.”JAREXS” Sp. z o. o. ul.
    Chojnowska 41, 59-220 Legnica

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PU JAREXS Sp. z o.o. ul. Okólna 1a, 59-220 w Legnicy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

    Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

    Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.