Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel techniczno-handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nixor Sp. z o.o.

    Firma Nixor jest polskim przedsiębiorstwem, które powstało w Gdańsku w oparciu o zespół doświadczonych ludzi od wielu lat podchodzących z pasją do zagadnień związanych z branżą inżynierii oraz ochrony środowiska. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

    Innowacyjne rozwiązania oraz najwyższy standard obsługi dają satysfakcję i komfort osobom,
    które nam zaufały. Najwyższa jakość naszych produktów i usług jest naszą wizytówką w kraju i za granicą.
    Ofertę kierujemy głównie do firm z branży wodno-kanalizacyjnej, przedsiębiorstw rynku wody i ścieków oraz przemysłu.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów Nixor oraz innych produktów z branży
    • Praca w terenie oraz w biurze w Łodzi
    • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
    • Koordynacja procesu dostawy produktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (Inżynieria Środowiska)
    • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
    • Samodzielność i wysoki profesjonalizm w działaniu
    • Komunikatywność oraz łatwość współpracy w grupie
    • Zdolności organizacyjne i analityczne
    • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywującym systemem premiowym
    • Samochód oraz inne narzędzia niezbędne do pracy
    • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

    Poszukujemy handlowców na terenie obejmującym dwa obszary Polski w skład, których wchodzą następujące województwa:

    a) łódzkie, dolnośląskie, opolskie i śląskie lub b) lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do Adama Michny poprzez kliknięcie w poniższy przycisk  "Aplikuj teraz"

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nixor Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nixor Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach przy ul. Staropolskiej 32B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. „Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych” jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.