Oferta pracy

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Alutec K&K Polska Sp.j.O firmie

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą profili aluminiowych, komponentów do budowy maszyn oraz gotowych konstrukcji przemysłowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz kalkulacji
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Doradztwo techniczne
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Odbywanie wizyt handlowych u klientów
  • Projektowanie prostych konstrukcji aluminiowych - opcjonalnie

Wymagania:

  • Pracowitość i odpowiedzialność
  • Umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów CAD będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne (lub w czasie nauki) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość rynku producentów maszyn

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy