Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Python Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
bottom
Team Connect to doświadczona firma technologiczna
zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

Główne zadania:

  • Ścisła współpraca z inżynierami oraz ekspertami językowymi pracującymi w grupie komputerowego przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Tworzenie prototypowego oraz komercyjnego oprogramowania dla produktów i usług
  • Udział w innowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych związanych przetwarzaniem bardzo dużych zbiorów danych (Big Data)
  • Praca w  zespole zajmującym się przetwarzaniem języka naturalnego, wizją komputerową, analizą Big Data oraz innymi inteligentnymi rozwiązaniami

Wymagane doświadczenie:

  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Dobra znajomość środowiska Linux
  • Gotowość do ciągłego rozwoju i tworzenia nowych, niestandardowych aplikacji

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek NumPy, pandas, scikit-learn lub podobnych
  • Znajomość bibliotek do przetwarzania języka naturalnego, np. NLTK
  • Doświadczenie w crawl-owaniu Internetu i wyszukiwaniu informacji
  • Znajomość innych języków skryptowych, np. Bash, Perl
  • Znajomość innych języków programowania: Java, C/C++
  • Znajomość relacyjnych baz danych: MySQL, PostgreSQL
  • Znajomość baz danych NoSQL: Cassandra, MongoDB, ElasticSearch, Redis
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Oferujemy:

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z obszaru sztucznej inteligencji
  • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów
  • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Do wyboru – umowa o pracę lub B2B
  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz kadrowo-płacowych
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy
  • 2000 zł netto za każde skuteczne polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Firmowe spotkania, na których można wymieniać się doświadczeniami z innych projektów
bottom
bottom

współpracujemy z

bottom
bottom
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się