Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Engineer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QA Engineer
    Miejsce pracy: Katowice
    bottom
    Team Connect to doświadczona firma technologiczna
    zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

    Zakres obowiązków:

    • Pisanie i utrzymywanie automatycznych testów przy użyciu Ruby / Selenium / Capybara
    • Wykonywanie testów manualnych w oparciu o dokumentację
    • Przeprowadzanie ostatecznych testów akceptacyjnych
    • Przeglądanie dokumentacji, zgłaszanie problemów i luk

    Wymagania:

    • Doświadczenie w aplikacjach webowych i systemach klasy Enterprise
    • Pisanie i utrzymywanie automatycznych testów UI lub/i API
    • Doświadczenie w czytaniu i weryfikacji zapytań biznesowych
    • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
    • Certyfikat ISTQB

    Oferujemy:

    • Pracę z najnowszymi technologiami przy tworzeniu innowacyjnego rozwiązania klasy enterprise
    • Realny wpływ na architekturę, wybór technologii i podejście
    • Pracę w małych interdyscyplinarnych zespołach
    • Atrakcyjny pakiet benefitów - Kartę MultiSport, opiekę medyczną, kartę obiadową
    • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
    • Twórczą oraz przyjazną atmosferę
    bottom
    bottom

    współpracujemy z

    bottom
    bottom

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."

    bottom