Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

QA Engineer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

QA Engineer
Miejsce pracy: Katowice
bottom
Team Connect to doświadczona firma technologiczna
zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

Zakres obowiązków:

  • Pisanie i utrzymywanie automatycznych testów przy użyciu Ruby / Selenium / Capybara
  • Wykonywanie testów manualnych w oparciu o dokumentację
  • Przeprowadzanie ostatecznych testów akceptacyjnych
  • Przeglądanie dokumentacji, zgłaszanie problemów i luk

Wymagania:

  • Doświadczenie w aplikacjach webowych i systemach klasy Enterprise
  • Pisanie i utrzymywanie automatycznych testów UI lub/i API
  • Doświadczenie w czytaniu i weryfikacji zapytań biznesowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami przy tworzeniu innowacyjnego rozwiązania klasy enterprise
  • Realny wpływ na architekturę, wybór technologii i podejście
  • Pracę w małych interdyscyplinarnych zespołach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów - Kartę MultiSport, opiekę medyczną, kartę obiadową
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Twórczą oraz przyjazną atmosferę
bottom
bottom

współpracujemy z

bottom
bottom

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."

bottom