Quality Manager

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 13.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 13.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy doświadczonych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Nr ref.: QML/AU

    Obowiązki:

    • zarządzanie obszarem jakości,
    • zapewnienie zgodności procesów produkcji ze standardami jakościowymi,
    • stały monitoring i rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w procesie produkcyjnym,
    • prowadzenie audytów wewnętrznych i udział w audytach klientów,
    • ścisła współpraca z zagraniczną centralą firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
    • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika jakości lub lidera jakości w firmie w branży motoryzacyjnej,
    • bardzo dobra znajomość zarządzania procesem produkcyjnym w aspektach jakościowych, wiedza na temat narzędzi jakościowych,
    • mile widziana wiedza z zakresu badań NDT,
    • umiejętność zarządzania projektami i odpowiedzialność za powierzane zadania,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

    Nasz Klient oferuje:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • pakiet benefitów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.