Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 08.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zbudowanie zespołu oraz procedury nowego zakładu motoryzacyjnego (projekt greenfield)
  • Zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych ze standardami jakościowymi firmy i klientów
  • Identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • Stworzenie planu i procedur analiz jakościowych w oparciu o standardy korporacyjne
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową w procesie produkcyjnym
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych
  • Wdrażanie produktów oraz planów jakościowych w procesie rozwoju produktów
  • Wdrożenie, doskonalenie i nadzorowanie systemu QM przy jednoczesnym poszanowaniu norm firmy oraz  wymogów klientów
  • Wsparcie Klientów od początkowej fazy projektu do jej zakończenia
  • Wdrożenie oraz ulepszenie procesów zgodnie ze standardami jakościowymi
  • Szkolenie pracowników

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji (projekt  greenfield)
  • Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Realny wpływ na budowę działu Quality
  • Samodzielne stanowisko o wysokiej pozycji w strukturze organizacji (podległość służbowa pod Plan Managera)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Koordynatora ds. Jakości lub Quality Managera w firmie z branży automotive
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość norm ISO ISO9001 oraz ISO14001
  • Umiejętności liderskie
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Udział w projektach greenfield będzie atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja zatrudnienia nr 412
bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się