Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Quality Manager

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów – firmy z branży technicznej z siedzibą w Kutnie (woj. łódzkie) - poszukuje osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Kutno, łódzkie / Polska centralna
    nr ref. ref. MAN/JAK/KUT

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za jakość produktów i usług
    • kontrola i zarządzanie wskaźnikami jakości
    • analiza, kontrola i zarządzanie niezgodnościami
    • inicjowanie i zarządzanie procesami usprawniania
    • odpowiedzialność za audyty zewnętrzne i certyfikację produktów
    • odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój systemu jakości
    • szkolenia dla personelu
    • ścisła współpraca z klientami i dostawcami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1) - warunek konieczny
    • umiejętności analityczne
    • wiedza w obszarze procesów jakości, produkcji i inżynierii
    • doświadczenie z zakresu zarządzania w przemyśle, w tym zarządzanie działaniami poprawiającymi jakość
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • gotowość do relokacji do Kutna, łódzkie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • możliwość używania na co dzień języków obcych
    • realny wpływ na kształt wdrażanych w firmie rozwiązań
    • niezbędne narzędzia pracy
    • miejsce pracy: Polska centralna – Kutno, woj. łódzkie

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim za pomocą przycisku Aplikuj z podaniem w tytule wiadomości nr ref. MAN/JAK/KUT

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.