Radca Prawny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FOR-NET S.A. od lat należy do czołówki najbardziej zaufanych polskich firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Stabilny rozwój, wysoka skuteczność i nieustanne poszerzanie kompetencji sprawiły, że firma zbudowała wizerunek wiarygodnego i pewnego partnera.

    Firma FOR-NET S.A. nawiąże współpracę z:

    Radcą Prawnym
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa prawna Grupy Kapitałowej w szczególności w zakresie prawa: handlowego, konsumenckiego, ochrony danych osobowych,
    • doradztwo prawne dotyczące współpracy z towarzystwami funduszy inwestycyjnych i obsługi funduszy inwestycyjnych,
    • sporządzanie i opiniowanie pism procesowych, projektów umów, w tym dotyczących zbycia/nabycia portfeli wierzytelności, listów intencyjnych i innej dokumentacji o charakterze prawnym,
    • wydawanie opinii prawnych, udzielanie wyjaśnień, porad, konsultacji i informacji prawnych,
    • monitorowanie i analiza aktów prawnych powszechnie obowiązujących oraz ich zgodności z przyjętymi procedurami i politykami wewnętrznymi Grupy Kapitałowej,
    • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych, monitorowanie zmian przepisów,
    • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur itd.).

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe prawnicze, uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
    • praktyczna znajomość zagadnień prawnych dotyczących funkcjonowania funduszy inwestycyjnych oraz organów nadzoru nad działalnością TFI,
    • doświadczenie w zakresie stosowania prawa spółek handlowych, prawa cywilnego i prawa administracyjnego,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • inicjatywa i elastyczność w działaniu.

     W ramach współpracy oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o współpracę / umowę o pracę,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość przystąpienia do pakietów prywatnej opieki medycznej i MultiSport;
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez formularz z dopiskiem w temacie maila „ Radca Prawny”.

    Zainteresowanych informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOR-NET S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.”

    „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez FOR-NET S.A. dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Informujemy, że ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych kontaktując się z nami pod adresem: FOR-NET S.A. ul. F. Konecznego 4/1U 31-216 Kraków