Prawnik

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.08.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.

    Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k., specjalizująca się w prawie nieruchomości i prawie handlowym, poszukuje:

    Prawnik

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • opracowywanie i analiza dokumentacji prawnej, w tym sporządzanie opinii, umów, prezentacji i protokołów,
    • wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami,
    • wspieranie klientów w negocjacjach, postępowaniach sądowych oraz we wszelkich kwestiach prawnych związanych z bieżącą działalnością,
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami.

    OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

    • doświadczenie w kancelarii prawnej,
    • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu prawa inwestycji budowalnych w tym prawa administracyjnego i prawa cywilnego,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawnej (znajomość innych języków wraz z terminologią prawną będzie dodatkowym atutem),
    • umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych klienta, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności,
    • rzetelność i zaangażowanie.
    • tytuł radcy prawnego będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego w ramach specjalizacji kancelarii i udział w ciekawych projektach,
    • pracę w przyjaznej atmosferze oraz współpracę z doświadczonymi prawnikami,
    • możliwość konfrontowania nabytej wiedzy ze środowiskiem biznesowym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikowania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawną Norek i Wspólnicy sp.k. (Poznań 61-842, ul. Za Bramką 1) moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz oświadczam, że mam wiedzę o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak też wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych”.

    Administratorem danych osobowych będzie Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. (Poznań 61-842, ul. Za Bramką 1. Dane osobowe  przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu otrzymania przez nas Twojej aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu otrzymania przez nas Twojej aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 5 lata od momentu otrzymania przez nas Twojej aplikacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.