Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Business Link to największy w tej
    części Europy ekosystem przedsiębiorców
    przyszłości
    RECEPCJONISTA/KA
    Miejsce pracy: Poznań

    OCZEKIWANIA:

    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami - otwartość, życzliwość i uśmiech.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Dobra organizacja pracy.
    • Obsługa komputera MS Office.
    • Doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym będzie dodatkowym atutem

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Profesjonalna obsługa administracyjna recepcji.
    • Obsługa korespondencji e-mail i rozmów telefonicznych.
    • Zarządzanie wewnętrznymi portalami rezerwacyjnymi.
    • Nadzorowanie pracy serwisu sprzątającego oraz dbanie o estetykę przestrzeni biurowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    bottom