Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-ka

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Good Time Day Spa

    Good Time Day Spa to idea piękna , relaksu i satysfakcji w oparciu o najskuteczniejsze metody.

    To prestiżowy salon, posiadający światowe, innowacyjne technologie poprawiające wygląd skóry twarzy oraz modelujące sylwetkę.

    Miejsce pracy: Poznań

    OBOWIĄZKI

    • dbałość o wizerunek firmy
    • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
    • prowadzenie grafiku
    • dbałość o komfort pobytu klientów w SPA
    • sprzedaż usług i produktów dopasowanych do zbadanych potrzeb klienta
    • zorientowanie na wysokie standardy obsługi

    WYMAGANIA:

    • znajomość języka angielskiego w mowie mile widziana
    • wysoka kultura osobista
    • chęć rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
    • miła aparycja
    • zainteresowanie kosmetologią
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonisty, w działach obsługi klienta oraz sprzedaży
    • praca w systemie dwu-zmianowym

    OFERUJEMY

    • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • umowa o pracę
    • atrakcyjne  wynagrodzenie plus system premiowy
    • pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Good Time Day Spa z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Good Time Day Spa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 52. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Good Time Day Spa z siedzibą w Pozananiu przy ul. Grunwaldzkiej 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.