Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-ka

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Good Time Day Spa

    Good Time Day Spa to idea piękna, relaksu i satysfakcji w oparciu o najskuteczniejsze metody.

    To prestiżowy salon, posiadający światowe, innowacyjne technologie poprawiające wygląd skóry twarzy oraz modelujące sylwetkę.

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    OBOWIĄZKI

    • dbałość o wizerunek firmy
    • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
    • prowadzenie grafiku
    • dbałość o komfort pobytu klientów w SPA
    • sprzedaż usług i produktów dopasowanych do zbadanych potrzeb klienta
    • zorientowanie na wysokie standardy obsługi

    WYMAGANIA:

    • znajomość języka angielskiego w mowie mile widziana
    • wysoka kultura osobista
    • chęć rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
    • miła aparycja
    • zainteresowanie kosmetologią
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonisty, w działach obsługi klienta oraz sprzedaży
    • praca w systemie dwu-zmianowym

    OFERUJEMY

    • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
    • pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Good Time Day Spa z siedzibą w Pozananiu przy ul. Grunwaldzkiej 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.