Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Oriflame jest jedną z wiodących i najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej na świecie. Jesteśmy obecni w ponad 60 krajach, w połowie z nich jesteśmy liderem na rynku. Na rynku polskim Oriflame jest obecne od 1991 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale poszukujemy nowych, wspaniałych ludzi do współpracy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Osoba na stanowisku Recepcjonista jest odpowiedzialna za działania w zakresie recepcji oraz  wsparcie administracyjne Działu Administracji.

Główne obowiązki

  • Zadaniem recepcjonisty jest zapewnienie sprawnego obiegu informacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji, bieżące wsparcie biura, kontakty z dostawcami, etc.
  • Odbieranie telefonów, łączenie rozmów, przyjmowanie i obsługa gości
  • Współpraca z firmami kurierskimi, Pocztą Polską i wsparcie pracowników w zakresie organizacji wysyłki przesyłek
  • Wspacie pracowników w organizacji podróży i spotkań
  • Rozliczenia podróży służbowych, rezerwacja i kupowanie biletów lotniczych dla osób z managementu
  • Przyjmowanie i dystrybuowanie korespondencji w biurze
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne
  • Nadzór nad pracą serwisu dziennego

Kogo szukamy? Jakiego doświadczenia oczekujemy?

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w rozmowie i w piśmie)
  • Umiejętności obsługi komputera, znajomości programów MS Word, Excel, Power Point, Outlook
  • Wykształcenia min. średnie
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej umiejętności komunikacyjnych
  • Dbałości o detale
  • Współpracy w zespole oraz zdolności do pracy niezależnej

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prace w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu i osobistemu
  • Dodatkowe benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pogram sportowy, deputat kosmetyczny)

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Prosimy o jak najszybsze przesłanie nam swojego CV po angielsku używając przycisku aplikuj. Wszystkie zgłoszenia weryfikowane są na bieżąco.

Stanowisko: Recepcjonista
Raportuje do: Kierownik ds. Administracji i Zakupów
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Aplikacje można wysyłać do: 17 września 2017
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Lokalizacja: Warszawa, ul. Wołoska 22
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się