Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25-letnim stażem na rynku
    poszukuje do swojej siedziby pracownika o pozytywnej osobowości,
    umiejącego rozwiązywać problemy i chętnego do nauki na stanowisko:

    Recepcjonisty/ -tki

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Kompleksowa obsługa sekretariatu
    • Bieżąca obsługa spotkań biznesowych
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji, korespondencji i pozostałej dokumentacji na terenie firmy
    • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty przychodzącej i wychodzącej
    • Wsparcie administracyjne innych działów w biurze
    • Planowanie i realizacja zaopatrzenia firmy w artykuły biurowe, spożywcze oraz eksploatacyjne
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, w tym kurierzy, taxi, usługi turystyczne
    • Organizacja podróży służbowych
    • Planowanie i organizowanie spotkań w firmie, opieka nad gośćmi
    • Rozliczanie kosztów i faktur administracyjnych
    • Dbanie o wygląd i estetykę biura
    • Bieżące wsparcie administracyjne pracowników biura

    Doceniamy:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, dynamizm i zdolności organizacyjne
    • Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, kulturę osobistą
    • Doświadczenie w pracy administracyjnej

    Oferujemy dla ciebie:

    • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe godziny pracy
    • Pracę w komfortowych warunkach
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.