Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-ka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    People Can Fly studio deweloperskie istniejące od 2002 roku, znane m.in. z takich tytułów jak Bulletstorm, Bulletstorm: Full Clip, Gears of War Judgment oraz Painkiller, poszukuje energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Recepcjonisty/-ki.

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Obsługa recepcji.
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.
    • Administracyjne wsparcie pracy biura i pracowników firmy.
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz rozmów telefonicznych.
    • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.
    • Dbanie o porządek w biurze.

    WYMAGANIA

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
    • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office.
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
    • Komunikatywność, rzetelność i obowiązkowość.

    OFERUJEMY

    • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy.
    • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w godzinach 9-17 lub 11-19.

    Aplikacje prosimy wysyłać na adres [email protected] w tytule maila umieszczając „Recepcjonista/-ka”
    lub za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”.