Recepcjonista/-ka

HGBS S.A.O firmie

HGBS S.A.

Monopolowa 4

Wrocław

GRUPA KAPITAŁOWA
WRATISLAVIA
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO

Opis stanowiska:

  • Obsługa biura,
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Organizowanie spotkań,
  • Obsługa połączeń telefonicznych,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Otwarta, dynamiczna atmosfera w pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą   z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy