Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudni do własnego obiektu osobę na stanowisko:

    RECEPCJONISTY
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa recepcji w budynku biurowo-usługowym
    • dbanie o przepływ informacji między administratorem budynku a Najemcami
    • monitorowanie przepływu osób
    • kontrolowanie monitoringu obiektu
    • prowadzenie marketingu wewnętrznego
    • działania związane z biurową obsługą budynku
    • praca na 2 zmiany

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
    • wysoka kultura osobista
    • dobra organizacja pracy
    • samodzielność i zaangażowanie
    • praca w centrum Krakowa
    • mile widziane osoby z statusem Student/ka

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.