Ta oferta pracy jest nieaktualna od 656 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 02.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć Hoteli poszukuje Osoby na stanowisko:
    RECEPCJONISTA
    Miejsce pracy: Szczecin

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie średnie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
    • Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów zarządzania hotelem (PMS) - znajomość programu Amadeus będzie dodatkowym atutem
    • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
    • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Najważniejsze obowiązki:

    • Bieżąca obsługa recepcji
    • Przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności
    • Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
    • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości
    • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
    • Przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów sieci
    • Utrzymanie czystości stanowiska pracy

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    W temacie prosimy umieścić stanowisko: Recepcja - Szczecin

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    INFORMACJA:

    Administratorem danych osobowych jest Focus Hotels S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 40. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Focus Hotels S.A.