Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ApartmentsApart Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą z dużym doświadczneiem na rynku turystycznym. Zajmujemy się wynajmem apartamentów na pobyty krótkoterminwe i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało m.in zapewnienie jak najlepszej obsługi gości naszych apartamentów, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa telefonu i maila firmowego, przyjmowanie płatności, fakturowanie, prowadzenie dokumentów rozliczeniowych, prowadzenie prostych raportów dobowych, udzielanie informacji gościom o usługach firmy, współpraca z systemami rezerwacyjnymi takimi jak Booking.com, Expedia, AirBnB i dokonywanie rezerwacji oraz reagowanie na bieżące potrzeby gości. Oferujemy bardzo dobre warunki zatrudnienia, możliwość na dodatkowy zarobek przy bardzo elastycznych godzinach pracy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz polskiego
    • wysokiej kultury osobistej i pozytywnego usposobienia
    • zaangażowania w pracy
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym (praca dorywcza)
    • samodzielności i umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
    • aktywnego statusu studenta

    Oferujemy:

    • elastyczne godziny pracy pozwalające na pogodzenie z innymi obowiązkami (np. studiami lub inną pracą)
    • bardzo dobre warunki zatrudnienia w atrakcyjnej lokalizacji (możliwość na dodatkowy zarobek)
    • możliwość pracy w młodym zespole
    • możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej/turystycznej
    • telefon służbowy
    • kartę bezgotówkową na przejazdy TAXI
    • dofinansowanie do Benefit Mulitsport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).