Oferta pracy

Recepcjonista

Centrum Obsługi Biurowej Sp. z o.oO firmie

Centrum Obsługi Biurowej Sp. z o.o

Wyścigowa 56i

Wrocław

Centrum Obsługi Biurowej Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

RecepcjonistaNumer ref.: COB/07/2020

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Recepcji,
  • Obsługa interesantów
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Współpraca z Departamentami oraz spółkami z Grupy Kapitałowej w zakresie rejestracji i wysyłki korespondencji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych,
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność szybkiego reagowania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w podmiocie należącym do grupy kapitałowej Votum S.A., notowanej na GPW,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w godz. 8:00 – 16:00,
  • opieka medyczna, multisport, spotkania integracyjne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
z podanym w temacie nr ref.: COB/07/2020

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (dokumenty te powinny zawierać informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w formie elektronicznej na adres: [email protected] temacie prosimy o wpisanie nr ref.: COB/07/2020

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy