Recepcjonistka/Recepcjonista

Belvar Complete Gdynia sp. z o.o.O firmie

Belvar Complete Gdynia sp. z o.o.

Jerzego Waszyngtona 19

Gdynia

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to niebanalny i wyjątkowy hotel, położony w najlepszej z możliwych lokalizacji w samym sercu Gdyni, tuż przy promenadzie Nabrzeża Prezydenta. Naszym gościom gwarantujemy fantastyczny widok na Zatokę Gdańską w 200 komfortowo urządzonych pokojach, bar i restaurację w najlepszym skandynawskim wydaniu oraz ultranowoczesne centrum konferencyjne z imponującym tarasem. Courtyard należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sieci Marriott. Zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.courtyardgdynia.pl

Opis stanowiska:

  • obsługa naszych Gości (chek in / check out)
  • dokonywanie rezerwacji i rozliczeń w dedykowanym systemie
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • elastyczny grafik pracy
  • pakiet medyczny, program kafeteryjny, karta MultiSport
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w międzynarodowej sieci  Marriott
  • preferencyjne stawki na pobyty w hotelach sieci Marriott na całym świecie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy