Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dla działów HR. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie Outsourcingu kadrowo-płacowego, doradztwa HR oraz integracji systemów informatycznych dla HR. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
    • Obsługę recepcji
    • Obsługę centrali telefonicznej
    • Koordynację dokumentacji/korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Zaopatrywanie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze
    • Profesjonalną obsługę klientów zewnętrznych
    • Opiekę nad gośćmi firmy
    • Drobne prace administracyjno-biurowe

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Znajomość obsługi urządzeń biurowych (faks, kserokopiarka, drukarka)
    • Wysoka kultura osobista
    • Miłe usposobienie
    • Odpowiedzialność i dokładność

    Oferujemy:

    • Ciekawą, twórczą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
    • Interesujące i stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna służba zdrowia, dofinansowanie do kursów językowych, karta multisport, grupowe ubezpiecznie na życie, premia urlopowa)

    Osoby zainteresowane prosimy o  przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji obecnej i przyszłych.

    „Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest NGA HR Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-101), ul. Chorzowska 148.  Podanie danych osobowych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu pracy, podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą wykorzystane w celu rekrutacji prowadzonej obecnie i w przyszłości,  osobie przekazującej swoje dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania”.