Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dentim Sp. z o.o.

    Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic to klinika stomatologiczna stworzona z myślą o wymagającym pacjencie, ceniącym sobie komfort leczenia, nowoczesną technologię i wysoką jakość. Dentim Clinic jest dziś jednym z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych na Śląsku.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy
    prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Opis stanowiska:
    • telefoniczne rejestrowanie oraz informowanie pacjentów o usługach,
    • dokonywanie wpisów do terminarza, prowadzenie dokumentacji medycznej, informowanie o niej pacjentów i personelu,
    • prowadzenie terminarza w formie elektronicznej,
    • obsługa bezpośrednia i telefoniczna pacjenta polskiego, niemieckiego i angielskiego,
    • obsługa recepcji,
    • obsługa call center,
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji,
    • bieżące prace administracyjne,
    • ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie,
    • współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym.
    Wymagania:
    • wykształcenie minimum średnie,
    • dobra znajomość środowiska Ms Office,
    • dobra znajomość obsługi komputera,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację: bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjenta- warunek konieczny,
    • doświadczenie oraz znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem,
    • komunikatywność, pewność siebie,
    • punktualność, pogodne usposobienie,
    • wysoka kultura osobista,
    • dobra organizacja pracy.
    Oferujemy:
    • bezpłatne kursy języka angielskiego oraz niemieckiego w ramach zatrudnienia,
    • opiekę mentora - odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora,
    • system motywacyjny (podstawa + prowizja) - stabilny i jasny system wynagrodzień,
    • konkursy firmowe,
    • umowę o pracę,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (szkolenia merytoriczne oraz reguralny coaching)
    • rozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencji,
    • wyjazdy oraz imprezy integracyjne,
    • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
    • przyjazną atmosferę,
    • interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług,

    Etapy rekrutacji:

    • Rozmowa telefoniczna sprawdzająca znajomość deklarowanego języka obcego,
    • Rozmowa kwalifikacyjna z managerem,
    • Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem recepcji,
    • Płatny dzień próbny,
    • Decyzja o zatrudnieniu,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."