Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

    ZING
    oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości firmy (kierowanie ich do odpowiednich osób
      w zależności od celu i charakteru wizyty)
    • Przyjmowanie korespondencji i przesyłek, prowadzenie dziennika korespondencji
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
    • Współpraca z dostawcami bieżących usług
    • Planowanie i organizowanie spotkań w firmie, opieka nad gośćmi
    • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz urządzeń biurowych
    • Wspieranie pracowników firmy w bieżącej działalności
    • Dbanie o zaopatrzenie biura
    • Bieżące kontakty telefoniczne i mailowe z Partnerami firmy
    • Wsparcie księgowości w bieżących pracach działu

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, skrupulatność, dokładność w pracy
    • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i samodzielność
    • Obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
    • Niezbędne narzędzia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.