Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/ta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zasil zespół jako:
    Miejsce pracy: Warszawa
    PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI ZDOLNOŚCIAMI –
    KONIECZNIE Z PASJĄ! – REALIZUJ DLA PLAY ZADANIA:
    • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów;
    • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Obsługa podróży służbowych;
    • Współpraca z administracją oraz ochroną budynku w zakresie bieżących spraw dotyczących utrzymania biura głównego;
    • Współpraca ze wszystkimi departamentami w firmie;
    • Podejmowanie działań mających na celu usprawnianie i poprawę funkcjonowania biura;
    • Wsparcie Kancelarii Ogólnej przy obsłudze korespondencji
      przychodzącej i wychodzącej.
    POWINIENEŚ SPEŁNIĆ KILKA WYMOGÓW:
    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
    • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem;
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
    • Komunikatywność, terminowośći i rzetelność;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Nastawnienie na współpracę i rozwiązywanie problemów;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    TO WYMOGI OCZYWISTE I BANALNE, ALE PLAY BANALNĄ FIRMĄ
    NIE JEST. TUTAJ ŚWIETNI FACHOWCY MUSZĄ BYĆ TEŻ PO PROSTU FAJNYMI LUDŹMI! ZASIL NAS, BEZ OPORÓW:
    • Energią, nigdy jej dość, zwłaszcza tej dobrej;
    • Humorem równie dobrym jak energia.
    PAMIĘTAJ O PEWNYCH UMIEJĘTNOŚCIACH BUDOWLANYCH.
    TO TY BĘDZIESZ BUDOWAŁ WIZERUNEK FIRMY!
    COŚ ZA COŚ, JAK TO W ŻYCIU. TY DOŁADOWAŁEŚ PLAY,
    MY DOŁADUJEMY CIEBIE:
    • Umową o pracę z agencją pracy tymczasowej;
    • Różnorakimi szkoleniami, co byś jeszcze bardziej doskonalił swoje doskonałe już umiejętności;
    • Systemami motywacyjnymi;
    • Przyjaznym klimatem panującym w firmie i przed nią.
    TY + PLAY = UKŁAD IDEALNY
    Aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesłać za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    bottom