Ta oferta pracy jest nieaktualna od 352 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/-ta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Astaldi S.p.A., Odział w Polsce jest częścią międzynarodowej grupy Astaldi, która na całym świecie zatrudnia ponad 11 000 pracowników i prowadzi działalność w 23 krajach, realizując najważniejsze projekty budowlane.

    Aktualnie do Biura Głównego w Warszawie poszukujemy Kandydatek /-ów na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • zapewnienie sprawnego funkconowania recepcji;
    • obsługa połączeń przychodzących i poczty elektronicznej;
    • pomoc w zakresie obsługi administracyjnej biura;
    • dbanie o prawidłowy przepływ korenspondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej;
    • pomoc w przygotowaniu spotkań oraz zaangażowanie w obsługę gości;
    • raportowanie w przypadku zużycia artykułów biurowych, chemicznych, spożywczych.

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomość języka włoskiego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    • dostępność „od zaraz”.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat;
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną i możliwość korzystania
      z obiektów sportowych;
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

    Administratorem danych jest Astaldi - Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawa 00-215, Sapieżyńska 10 a. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    bottom