Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka/ta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pink Pepper Media - agencja reklamowa BTL o stabilnej pozycji i znaczącym portfolio klientów.

    Istnieje od 2004 roku. Obsługuje wiodące korporacje w kraju i za granicą.

    Agencja Reklamowa poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Recepcjonistki/ty
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki na stanowisku:
    • obsługa sekretariatu;
    • obsługa gości i interesantów;
    • koordynowanie obiegu korespondencji i dokumentów, poczta przychodząca i wychodząca;
    • współpraca z firmami kurierskimi;
    • dbanie o estetykę biura;
    • prowadzenie kasy gotówkowej, tworzenie raportów kasowych;
    • współpraca z innymi pracownikami (logistyka, handel, finanse, zarząd);
    • zaopatrzenie w materiały biurowe i materiały eksploatacyjne;
    • załatwianie spraw służbowych poza biurem;
    • samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę;
    • miłą i przyjazną atmosferę;
    • kartę Mulitisport;
    • możliwość rozwoju i awansu.
    Wymagania:
    • prawo jazdy kat B konieczne;
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
    • podstawowa znajomość obsługi urządzeń biurowych;
    • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, skrupulatność;
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • komunikatywność i energiczność.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z oczekiwaniami finansowymi netto)