Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SaltPepper Brand Design

    Poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby do pracy w agencji brandingowej na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa recepcji firmy,
    • koordynacja biura,
    • dbanie o wizerunek firmy,
    • wspieranie działań Zarządu.

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • profesjonalizm,
    • komunikatywność,
    • zaangażowanie,
    • bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole,
    • podwyższanie kwalifikacji zawodowych i doskonalenie umiejętności,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy.

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salt and Pepper Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Salt and Pepper Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.