Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z branży Usług dla Biznesu, lider w swoim obszarze rynku.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa połączeń telefonicznych
    • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
    • obsługa recepcyjna spotkań
    • dokonywanie zakupów materiałów biurowych, współpraca z zewnętrznymi dostawcami
    • współpraca z innymi działami w zakresie powierzonych zadań

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - licencjat (w trakcie studiów)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
    • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
    • dobra organizacja pracy własnej
    • postawa prokliencka
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat
    • pakiet świadczeń socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej