Receptionist - Administrative Assistant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

URBA Sp. z o.o.

URBA specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Poprzez spółki grupy kapitałowej: Urba Architects, Abyard oraz Mabudo dostarczamy klientom kompleksowe rozwiązanie typu 'design and build'.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (biurowce, obiekty hotelowe).

URBA jest holdingiem, kontrolującym grupę spółek odpowiedzialnych za kompleksowe przeprowadzenie procesu inwestycyjnego.

Integrujemy firmy inwestycyjną, architektoniczną, generalnego wykonawstwa oraz prefabrykacji, których ścisła współpraca od wczesnego etapu projektu, aż do jego zakończenia owocuje produktem zachowującym najlepszy stosunek ceny do jakości.

Dynamiczny rozwój grupy URBA możliwy jest poprzez ciągłe inwestowanie w jakość naszej oferty i kwalifikacje pracowników, ścisłą współpracę spółek wewnątrz grupy oraz budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.

Działamy na terytorium Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Poszukujemy Kandydatów do pracy w siedzibie  firmy, w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa sekretariatu (korespondencji i połączeń telefonicznych, organizacja spotkań, itp.),
  • wsparcie administracyjne biura zarządu oraz działu księgowego (protokołowanie spotkań, edycja raportów, redakcja i archiwizowanie dokumentów),
  • przygotowywanie ofert handlowych, pism, prezentacji,
  • bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją,
  • bieżące wsparcie zarządu w realizowanych projektach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych, samodzielności,
  • motywacji do pracy w obszarze administracji,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word),
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat),
  • obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, podzielności uwagi,
  • uczciwości i wysokiej kultury osobistej,
  • atutem będzie doświadczenie z pracy w kancelarii prawnej lub notarialnej.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, podniesienia kwalifikacji,
  • szkolenia zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez URBA Sp. o.o. z siedzibą w Krakowie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się